שולם - בית לגישור משפחתי ועסקי - דף נחיתה- עסק משפחתי

להרחבה בנושא

גישור שולם
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
arrow-down3, arrow-down, download, bottom
המשפחתיות יכולה להיות נקודת היתרון היחסי שלכם על פני המתחרים. יחד עם זאת, עלולה להיות בעלת פוטנציאל לסכסוכים משפחתיים וכתוצאה מכך לירידה ברווחיות ובפגיעה משמעותית באיכות החיים. טשטוש הגבולות שבין המציאות העסקית לבין השמירה על המשפחה עשויה להשפיע על  קבלת ההחלטות באופן שאינו מיטבי. היכולת למצוא יחד את שביל הזהב בין מערכות היחסים המשפחתיות לבין הפוטנציאל הכלכלי ומינוף העסק זו אמנות הגישור.
הגישור מאפשר תקשורת בונה, כנה ומקדמת בין בני המשפחה למציאת פתרונות מוסכמים ומעשיים. בבסיס הדרך להגיע לכך עומדים צרכים, מוטיבציות, רצונות והחששות של הנוכחים. 
ניר בן-נון, מייסד שולם,
מגשר ועו"ד
מגשר משפחתי בפועל משנת 2006 - פועל
במסגרת שולם מגשר עסקי מטעם הנהלת בתי המשפט ומשרד המשפטים (מהו"ת).​
רעות סף גבאי,
מגשרת ועו"ד
מאמינה שכל מחלוקת, סבוכה ככל שתהיה,ניתנת לפתרון בדרכי שלום באמצעות, תקשורת ושיתוף פעולה.
ד"ר אבי טלרנט,
פסיכיאטר
פסיכיאטר העוסק מזה 25 שנים בעיקר בפסיכותרפיה פרטנית, זוגית ומשפחתית.
 
ד"ר סוזן זיידל,
מטפלת משפחתית
מחברת ספרים על להיפרד ולהישאר חברים" (2004) המחולק ללקוחות מרכז שולם לגישור.
היה לנו מזל גדול ש"במקרה" הגענו אליכם דרך האינטרנט. היום במבט לאחור, למרות הרגשות והקשיים שליוו את הפרידה. למרות הפרידה, אנחנו עדיין מבלים יחד עם הילדים בארוחות משפחתיות ובחגים. אני מודה לכם על הליווי, התכנון, הרגישות והאנושיות. צ'' קריית אונו.
הגענו אליך בעיצומה של מערבולת רגשית לקראת הסכם לפירוק משפחה בת 4 ילדים. ויצאנו בסופו של תהליך, מפוייסים ומוכנים לתת סיכוי נוסף לזוגיות ולמשפחתיות. בנעימות וברגישות גישרת על חילוקי הדעות, החלקת טינות ומחלוקות (הזכרת לנו מה באמת חשוב, ומה מונח על כף המאזניים." ד'' וי''.
עתה, משחלפה לה תקופה מתהליך הגישור שביצענו בהובלתך, ובמימד הזמן שמאפשר לי לבחון את תוצאות התהליך בחיי היום יום שלי של גרושתי וילדיי, אני חש צורך לבצע איתך סגירת מעגל ולהוקיר לך תודה! הכלים שקיבלנו ורוח ההתנהלות שבגישור משמשות אותנו גם כיום ונתנו בסיס איתן וחשוב להתנהלות שלנו, יש לנו הסכם טוב ומלא, אך הדינמיות שבחיי היום יום ובגידול הילדים מחייבת אותנו לקבל הרבה החלטות קטנות שאינם בהכרח מופיעות כסעיף בהסכם, אבל רוח ההדדיות, הכבוד ושיתוף הפעולה בינינו שנזרעו בתקופת הגישור מאפשרו לי ולגרושתי לנהל שיחות כאנשים בוגרים ולהגיע להסכמות.

מה הלקוחות שלנו אומרים?

סניפים:  תל-אביב | קיסריה | הרצליה | קדימה
לשיחה עם המגשר ניר בן-נון
 התקשרו: 03-5293550 או השאירו פרטים
תהליך הגישור הינו נקודתי וקצר מועד ומעבר לפתרון ה;סכסוך הקונקרטי, הגישור מאפשר למשפחה לקבל כלים מעשיים להתמודדות וניהול נכון יותר של קונפליקטים עתידיים.
צוות מגשרים רב תחומי – שילוב של צוות מגשרים בתחום המשפטי, הכלכלי והרגשי המנוסים במגוון רחב של מצבים.
דיסקרטיות - גישור הינו תהליך חסוי לחלוטין.
המון (המון) ניסיון - מאות הסדרי גישור מוצלחים בכל רמות המורכבות.
גישור בעסק משפחתי - צמיחה כלכלית ושל מערכות היחסים