שולם - בית לגישור משפחתי ועסקי - בדיקה
גישור שולם
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

להרחבה בנושא

arrow-down3, arrow-down, download, bottom

רוצים לבדוק אם המקרה שלכם מתאים לגישור או לתאם פגישה? דברו איתנו

דווקא עם האנשים החשובים בחייך יש לך את המחלוקות הכי גדולות?
מזמינים אתכם לעשות 'שולם', לבנות הסדר גישור - ולחזור לחיות בשלום...
ניר בן-נון, מייסד שולם,
מגשר ועו"ד
מגשר משפחתי בפועל משנת 2006 - פועל
במסגרת שולם מגשר עסקי מטעם הנהלת בתי המשפט ומשרד המשפטים (מהו"ת).​
רעות סף גבאי,
מגשרת ועו"ד
מאמינה שכל מחלוקת, סבוכה ככל שתהיה, ניתנת לפתרון בדרכי שלום באמצעות, תקשורת ושיתוף פעולה.
ד"ר אבי טלרנט,
פסיכיאטר
פסיכיאטר העוסק מזה 25 שנים בעיקר בפסיכותרפיה פרטנית, זוגית ומשפחתית.
 
אסנת עין דור חצב,
מגשרת ועו"ד
עורכת דין ומאסטרנית לפסיכולוגיה חברתית בהתמחות ביחסים בינאישיים. בעלת ניסיון רב בגישורים עסקיים באוריינטציה משפחתית.

צוות המגשרים שלנו

בני משפחה שאינם מדברים? לא מפסיקים לריב?

גישור יכול להציל את המשפחה ולשמור אותה שלמה. אפשר לפתור סכסוכים בתוך המשפחה בכבוד הדדי  ומתוך שאיפה להרמוניה.
'שולם' מסייעת לחברות וארגונים לקבל החלטות ולפתור קונפליקטים בדרך של שיתוף פעולה באמצעות תהליך גישור והכשרת מנהלים לדרך הגישור.
 
פתרון סכסוכים מחוץ לבתי המשפט חוסך עלויות של זמן וכסף ומונע הסלמה מיותרת. שיעור ההצלחה בתהליך גישור בשולם הוא למעלה מ-90%.
 
מה היה קורה אם היו לך כלים מתקדמים ליישב מחלוקות וסכסוכים במשפחה ובעבודה? איך היו החיים נראים אם קונפליקטים היו מטופלים באופן הקשוב לצרכיך ולצרכי האנשים שבחייך?

אנחנו מציעים קורס גישור בסיסי בוטיקי ומעמיק, המשלב תכנים עדכניים וחדשניים וחיבור בין עולמות הפרקטיקה והתיאוריה. 
 
גישור עסקי
מה זה גישור?
גישור הוא כלי ליישוב סכסוכים באמצעותו מסדירים קונפליקט באמצעות צד שלישי המתווה דרך של הידברות, יצירת הסכמות וגיבוש פתרון לטווח ארוך.
להמשך קריאה >>
גישור מי אשם במצב
יישוב סכסוכים
נשב יחד על מנת לבדוק מה האפשרויות לפתרון, נקשיב לסיפור שלך וננסה להבין את הסיפור של הצד השני. כך נוכל לבנות יחד אפשרויות להסדרה וליישוב הסכסוך.
להמשך קריאה >>
שאלות ותשובות על גישור
גירושין בשיתוף פעולה
גירושין יכולים להיות תהליך קשה וכואב, אם לא מנהלים אותם בחוכמה. כך תוכלו להפוך את הגירושין לתהליך פחות טראומטי ולא לגרור את כל הצדדים לידי משבר.
להמשך קריאה >>
גישור הוא הליך שמבטיח לשני הצדדים להימנע מהוצאות מיותרות ובעיקר מכאב ראש ועימותים מיותרים. הליך גישור הוא כזה שמאפשר לשני הצדדים, בין אם מדובר בבני זוג בתהליך גישור גירושין ובין אם מדובר בעניין עסקי, להגיע להסכמות שיהיו מקובלות על כולם, כך שכל הצדדים ייצאו מרוצים. הליך גישור מונע סחבת, ובעיקר מונע את הצורך בהליך משפטי, ובחירה בו היא בחירה בדרך הישרה ובאינטרס של כולם. אצלנו ב'שולם' תוכלו לסיים הליכים שיכולים לקחת חודשים ואף שנים, במהירות רבה.

יתרונות הגישור

הליך גישור נותן פתרון הוגן וסביר שעונה על האינטרסים של שני הצדדים, במקום להכריע ביניהם, כפי שעושה בית המשפט. כשמדובר בבני זוג בעלי ממון משותף, ובעיקר כאלו עם ילדים, היתרון הגדול הוא מניעת פגיעה בילדים. מה שאמור להיות אינטרס של שני הצדדים.
גם בגישור עסקי וגם בגישור משפחתי היתרונות הנוספים הינם: חיסכון בזמן, שליטה על כל מה שדנים בו, מענה לצרכי שני הצדדים, פשטות, תקשורת חיובית ונעימה, וכמובן חיסכון בכסף.

עם 'שולם' אתם יודעים שאי ההסכמות ביניכם יגיעו לפתרון תוך זמן קצר, זמן שבסיומו תוכלו לחזור לשגרה ולהמשיך את חייכם, ואף בראייה עתידית יהיה טוב יותר לכל הצדדים ולשאר הנוגעים בדבר. אצלנו ב'שולם' הצרכים שלכם יקבלו מענה, ובסוף ההליך תגיעו להבנות שיחסכו לכם לא מעט עוגמת נפש.

גישור ב'שולם'

היה לנו מזל גדול ש"במקרה" הגענו אליכם דרך האינטרנט. היום במבט לאחור, למרות הרגשות והקשיים שליוו את הפרידה, אנחנו עדיין מבלים יחד עם הילדים בארוחות משפחתיות ובחגים. אני מודה לכם על הליווי, התכנון, הרגישות והאנושיות. צ', קריית אונו.
צל
הגענו אליך בעיצומה של מערבולת רגשית לקראת הסכם לפירוק משפחה בת 4 ילדים, ויצאנו בסופו של תהליך, מפוייסים ומוכנים לתת סיכוי נוסף לזוגיות ולמשפחתיות. בנעימות וברגישות גישרת על חילוקי הדעות, החלקת טינות ומחלוקות (הזכרת לנו מה באמת חשוב, ומה מונח על כף המאזניים. ד' וי'.
צל
צל
עתה, משחלפה לה תקופה מתהליך הגישור שביצענו בהובלתך, ובמימד הזמן שמאפשר לי לבחון את תוצאות התהליך בחיי היום יום שלי של גרושתי וילדיי, אני חש צורך לבצע איתך סגירת מעגל ולהוקיר לך תודה! הכלים שקיבלנו ורוח ההתנהלות שבגישור משמשות אותנו גם כיום ונתנו בסיס איתן וחשוב להתנהלות שלנו, יש לנו הסכם טוב ומלא, אך הדינמיות שבחיי היום יום ובגידול הילדים .

מה הלקוחות שלנו אומרים?

rating2, rating, ranking, rate, standing
checkmark3, checkmark, tick, correct, accept, ok
rating2, rating, ranking, rate, standing
users, users, people, group, team, members, community
rating2, rating, ranking, rate, standing
bubbles2, bubbles, comments, chat, talk
stack2, stack, layers
rating2, rating, ranking, rate, standing
rating2, rating, ranking, rate, standing
graduation, graduation, hat, education

רוצים לבדוק אם המקרה שלכם מתאים לגישור או לתאם פגישה? דברו איתנו