דף הבית
קורסים וסדנאות
סדנת גישור כמדיטציה

סדנת גישור כמדיטציה

הרבה שנים אני מגשר. הקונפליקט הוא חלק משמעותי מחיי עוד מימי ילדותי. התחלתי עם גישורים בין זוגות, המשכתי בגישורים אזרחיים שהופנו על ידי בתי המשפט, העברתי הכשרות, גישרתי במצבי קונפליקט בעסקים ובעסקים משפחתיים.

מכנה משותף אחד יש לכל קונפליקט: הוא מנסה לשאוב אותך למקום לא מודע, תגובתי, שלילי.

היכולת להתמודד עם קונפליקט ולא להישאב להגיב אליו, היא אחת היכולות המשמעותיות של בן אדם בכלל ושל מגשר בפרט. הבסיס להתמודדות היא תחושת נוכחות, חיבור ל-Center פנימי, רגליים על הקרקע, לב קשוב והתבוננות ממוקדת ברגע הזה.

יכולת כזו דורשת תרגול והיא, בדומה לרגעי אושר או רגעי לחץ או כל מצב רגשי אחר, נמצאת והולכת לאיבוד.

לאורך השנים, ככל שנחשפתי לעולם ה- Mindful Mediation, אני רואה איך יישום הנוכחות בחיי היום יום משנה צעד צעד את הדרך בה אני מגשר.

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו...

כשעשינו בשוֹלֶם קורס גישור בסיסי כ-10 שנים לאחר תחילת הפרקטיקה הגישורית שלי, ונחשפתי לחיבור בין עולם המיינדפולנס לעולם הגישור באמצעות הכלים הגישוריים הבסיסיים, נדהמתי לגלות את העומק הרב, את ההשפעה על איכות ניהול הגישור, ואת הדהוד הדברים בכל תקשורת בין בני אדם, עם אשתי, עם ילדי, עם המגשרים בנבחרת המגשרים שלנו, עם המתגשרים, עם ספקים ובעיקר עם התחושה שיש אפשרות להתעלות מעל הרגשות והמחשבות שלרוב מנהלים אותנו ולהיות נוכח יותר וכתוצאה מכך שמח יותר.

החלטנו בשוֹלֶם לעשות ריטריט של Mindful Mediation שיעביר אתכם חוויה עמוקה ומשמעותית – בעיני משנה חיים. הריטריט מתאים למגשרים, עורכי דין, מטפלים ואנשים מהעולמות העסקיים שרוצים להפוך את עצמם למתמודדים באופן מיטבי עם קונפליקט במקום פשוט להגרר להגיב אליו.

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו...