דף הבית
הליך גישור
אימון ליישוב סכסוך

אימון ליישוב סכסוך

ממחלוקת קלה דרך סכסוך רב עוצמה עד להסכמה מלאה.

זו לפעמים דרכו של סכסוך. בין אם המדובר בבני זוג או שותפים עסקיים, דיירי בניין משותף או צדדים להורות משותפת: חיינו מזמנים אי הסכמות וחילוקי דיעות ואנו נמדדים ביכולתנו לנהל אותם: מחלוקות פשוטות עלולות להסתיים במריבה קשה, בעוד ששאלות מהותיות עשויות להוליד דיון והסכמה: יישוב סכסוך היא אמנות בה מתמחים מגשרים מוסמכים, והנבחרת שהרכבנו בבית שוֹלֶם מתמחה ביישוב סכסוכים.

מיפוי ושרטוט אופציות לפתרונות.

מגשרים נייטרלים מעניקים לצדדים לסכסוך, או לצד לסכסוך המגיע להתייעצות, מרחב בטוח, דיסקרטי ומוגן לתאר את רכיבי המחלוקת בפרוטרוט ולשרטט טווח של אפשרויות לפתרון. עבור רבים זוהי הפעם הראשונה בה הם יחושו ביטחון ביכולת למצוא פתרון מוצלח למה שנראה מאיים, הרסני או בלתי הפיך. אנו כמגשרים שומרים על הניטרליות שלנו ולאור זאת אלו מאיתנו שהנם עורכי-דין לא ייצגו מי מהצדדים בהליך משפטי, אם יידרש כזה בעתיד.

פנו אלינו בכל שאלה כאן:

  בקשה ליישוב סכסוך והשלכותיה.

  לעיתים לאחר שמוגשת בקשה ליישוב סכסוך תמצאו את עצמכם במצב בו אתם חשים חוסר איזון במערך בינכם ובין הצד השני לסכסוך: ייתכן ואתם במסגרת סכסוך מול ממונים במקום העבודה, בנתק מבני זוג ומשפחה וכד'. לעיתים תוגש לכם טיוטת הסכם מבלי שיש לכם יכולת לשפוט את טיבו לעומק. לעיתים תידרשו להתחייבויות משפטיות ולעיתים, למרבה הצער, יש צד לסכסוך שעיקר מטרתו היא להרע. אלו רק חלק מההשלכות העלולות לפקוד צדדים לסכסוך.

  סיוע מול מגוון התרחישים, חיוביים כשליליים.

  כאן נכנסת לפעולה נבחרת המגשרים של שוֹלֶם, אשר תלווה אותך בכל שלב בתהליך, מהכרת נושא יישוב הסכסוכים והסבר על מצבכם בהווה דרך קיום פגישת יישוב סכסוך ומיפוי דרכים אפשריות להסכמה, הסדרה של הנושאים ועד ליישוב הסכסוך, תוך חתירה להימנע ככל שניתן מהגעה לדיונים משפטיים, מהסלמה והגדלת הנזק או מנתק בתקשורת: מטרתנו היא לייסד תקשורת יציבה, לבנות אמון בתהליך ולסייע לצדדים לנסח בצוותא הסכמות.

  מרכז שוֹלֶם לגישור: אסטרטגיה לניהול סיכונים ביישוב סכסוכים.

  האם ההסכמים המוצעים עומדים בקנה אחד עם האינטרס שלכם ? האם יש בידכם את כל המידע הנחוץ כדי להסכים ? האם ההסכם משקלל את טווח הזמן הרחוק ושומר על זכויותיכם ? נבחרת המגשרים המנוסה שלנו עומדת לצידכם ותעניק לכם את מירב הבטחון בליווי רצוף לכל אורך התהליך. הרקע הרב-מקצועי שלנו יבטיח נוכחות של מומחים משפטיים וטיפוליים, פיננסיים ועסקיים שיבטיחו ניסוח שישמור על האינטרסים שלכם, תוך הימנעות מהגעה מיותרת להליך מסורבל ויקר בבית המשפט.

  גישור רגיש צופה פני עתיד.

  המלאכה העדינה של יישוב סכסוכים מביאה אותנו לנגוע בנושאים רגישים כמו יחסים בתוך המשפחה, ילדים המעורבים בתהליך, שאלות כלכליות דוחקות ועוד. למקצועיות ולניסיון של המגשרים יש חשיבות רבה במתווה אותו יקבל הסכסוך, אשר בשאיפה יהפוך כבר מלכתחילה לאוסף מחלוקות בדרך לפתרון. ככל שהמגשרים יהיו מקצועיים ומנוסים יותר, כך יתנהל הליך הגישור באופן רגיש ועדין, אשר מעבר ליישוב סכסוך נועד להתקין מסילות תקשורת עתידיות בין הצדדים. לשמירה על יחסים תקינים בעתיד, בין אם המדובר בגישור בארגונים, שותפות או הורות, יש דגש מרכזי ביישוב סכסוך.

  בבית שוֹלֶם אנו מעמידים לרשותכם עשרות שנים של ניסיון משותף.

  אנו מזמינים אתכם להביט בסכסוך בעיניים אחרות, לחוש ביטחון ביכולת להצליח לפתור מחלוקות, לוותר על צעדים העלולים לפגוע באינטרס שלכם ולדאוג להבטיח עתיד יציב ומאוזן: פגישה ליישוב סכסוך היא הזדמנות להתחיל לתקן את מה שנסיבות החיים ואנו תרמנו לקלקל. נלווה אתכם בגיבוש הטקטיקה ליישוב הסכסוך, בדיקת האופציות האסטרטגיות העומדות לרשותכם, המשמעות המשפטית של כל צד או סעיף ועוד, עד למצב בו תבינו לעומק את כל הפרטים ותוכלו להגיע להחלטות המשמעותיות הללו בלב שקט.

  רוצים לדעת עוד? דברו איתנו...

  תפריט נגישות