חלוקת רכוש

לחלק את הרכוש שצברתם באופן חכם יכול לחסוך מכם מאות אלפי שקלים

היתרון המרכזי של הגישור הוא היכולת לשתף פעולה בנוגע לפתרון. באופן כזה, וביחס לכל הרכוש הנזיל והעתידי שצברתם, הסדרה של החלוקה באופן חכם יכולה לשפר את מצבכם משמעותית לעומת האלטרנטיבה בבית המשפט.

חלוקת רכוש בין בני זוג היא פועל יוצא ובלתי נמנע של פרידה או גירושין. לעיתים רבות חלוקת הרכוש מלווה ברגשות רבים המקשים על המשא ומתן בין בני הזוג. כולנו זוכרים את "הכבל המאריך" כבדיחה עצובה לויכוחים האבסורדיים העשויים לעלות במסגרת הפרידה.

דברו איתנו כאן:

  מה מאפשר תהליך הגישור?

  חלוקת רכוש בגירושין יכולה להעשות בדרך של הידברות בין בני הזוג. תהליך גישור מאפשר לבני הזוג לאזן את רכושם באופן שיקל עליהם להשיג את מבוקשם גם אם מדובר בעקרונות כגון: בטחון כלכלי, ודאות לגבי העתיד, צדק חלוקתי וכד'. כמו כן, תהליך גישור מאפשר לבני הזוג יכולת תקשורת טובה יותר מכיוון שצד שלישי מעורב ומנהל את המשא ומתן באופן יעיל ומכוון. בשוֹלֶם, אנו עובדים בתהליך גישור בשניים המאפשר נקודות מבט נוספות ופתרונות יצירתיים במסגרת המשא ומתן על חלוקת הרכוש בגירושין.

  איך ומתי מספרים לילדים שההורים נפרדים?

  ליכולת שלכם לפעול בשיתוף פעולה ולהפגין כבוד הדדי יש השפעה קריטית על החוסן והביטחון של ילדיכם.

  כשההורים נפרדים, הילדים עלולים להאשים את עצמם ולחוש שהם מאבדים את הבית . בגישור גירושין בשוֹלֶם תתכננו יחד כיצד נכון לספר ולשתף את הילדים ותלמדו כיצד לבנות תוכנית הורות משותפת ואחראית.

  • איך תהליך הגישור בשוֹלֶם יסייע לכם לדבר עם הילדים?
  • תהליך גישור גירושין והשפעתו על ילדים
  • איך לספר לילדים על הפרידה?
  • למה זקוקים לילדים בזמן פרידה?
  • מהן מסקנות המחקרים בנושא גירושין עם ילדים?
  • גירושין עם ילדים – נקודות חשובות לדיון

  רוצים לדעת עוד? דברו איתנו...

  תפריט נגישות