בדיקת הסכם

בדיקה משפטית להסכם גישור, תעזור לכם להבטיח שקיבלתם את ההחלטות הנכונות התואמות את רצונותיכם ותאפשר לכם שקט נפשי בעת החתימה • קראו כדי לדעת מדוע חשוב שלפני החתימה יבחן את ההסכם עורך דין מטעמכם – וכזה הבקיא בעולם גישור.

פנייה לגישור נעשית שכיחה יותר ויותר בימים אלה ומאומצת פעמים רבות על ידי אנשים העומדים בפני סכסוך משפטי. כיום, רבים מבינים שיוכלו להשיג את מטרותיהם ביתר קלות ובתוך זמן קצר יותר באמצעות הידברות והגעה להבנות, וזאת על פני הליך משפטי מתמשך וגוזל משאבים.

עם זאת, גם במהלך גישור עולות לא מעט שאלות, ספקות וחששות עליהן לא תמיד ניתן המענה הדרוש. במהלך הגישור נדרשים לקבל החלטות בסוגיות רבות ושונות, לעיתים תוך תחושה של חוסר במידע מספק על הזכויות והאופציות הנוספות העומדות בפניכם. לא פעם עשוי לעלות החשש שאולי בשוגג בחרתם באפשרות שפוגעת באינטרסים שלכם או שעשויה להביא לפגיעה עתידית.

הסכם הגישור הינו מסמך משפטי מחייב, אשר נדרש לעמוד ולשרת אתכם בתרחישים רבים אותם יזמן לכם העתיד. טרם החתימה על הסכם הגישור, חשוב שייבדק בקפידה על ידי עורך דין מטעמכם, וחשוב עוד יותר שיהיה זה עורך דין המתמצא ובקיא בעולם הגישור.

עורך דין להסכם הגישור יתמוך וילווה אתכם לאורך גישור. הוא יעזור לכם לוודא שאתם מקבלים את ההחלטות הנכונות לכל אורך הדרך, תוך הכוונה להסכם ולהימנעות מניהול התיק בבית המשפט.

ייעוץ ממגשר שהוא עורך דין יעזור להכיר ולהבין את האפשרויות, לחשוב יחד על אסטרטגיה נכונה התואמת את האינטרסים של הצד שלכם, זאת מבלי לערער את הליך הגישור ולפגוע בצורכי הצד השני והילדים.

בדיקה של עורך דין תבטיח את חסינות ההסכם, ותמנע מקרים של השמטת סוגיות ותרחישים חשובים. הבדיקה תאפשר לכם לבחון מהם האפשרויות והאלטרנטיבות העומדות בפניכם מההיבט המשפטי וכיצד הסכם הגישור המתגבש משתלב עם הרצונות והאינטרסים שלכם.

היועץ יעבור על ההסכם יחד אתכם, יפרש כל סעיף וסעיף, יפרט את ההשפעות על חייכם ויבטיח לכם שקט נפשי בעת החתימה.

מעוניינים להבטיח את האינטרסים שלכם בגישור? צרו עמנו קשר ונחזור אליכם עם מידע נוסף על ייעוץ וליווי רגשי ומשפטי לאורך הליך הגישור.

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו...

תפריט נגישות