דף הבית
גישור עסקי

גישור עסקי

גישור בסכסוכים עסקיים ומסחריים

גישור עסקי הוא ההזדמנות לכל גורם שמצוי במחלוקת או סכסוך להצליח ליישב את כל השאלות הפתוחות במהלך קצר מאוד, בסיוע אנשי מקצוע מובילים בעולם הגישור, ולהגיע לפתרון שיאפשר המשך התקדמות, עתיד ועסקים משותפים. גישור מסחרי המסייע ליישב סכסוך עסקי הוא אחת ההתמחויות שלנו בשוֹלֶם ולרשותכם נבחרת המעניקה גישור עסקי ממוקד כתחליף לפנייה יקרה ומסורבלת לערכאות.

בכל שאלה צרו איתנו קשר...

צוות משפטי-כלכלי-טיפולי מיומן ונייטרלי

הפן הייחודי של סכסוך על רקע עסקי מחייב פניה אל מגשר עסקי, המתמחה בפן הפיננסי וההשלכות הכלכליות של המחלוקת בנוסף לפן המשפטי. האלטרנטיבה לגישור היא כתמיד פנייה אל בית המשפט, וכך בשעה שגישור מסחרי היה נמשך למשך יום או שניים של שיחות פתוחות ופשוטות, פניות לבימ"ש עלולות להיגרר, כידוע לכל, למשך חודשים או שנים – ולעלות המון כסף גם בשכירת הצוות המשפטי וגם, ברוב המקרים, בהפסדים ברווחיות תוך כדי ניהול ההליך המתיש. במקרים רבים עלות ניהול הסכסוך בבימ"ש עולה על העלות המקורית בגינה קמה המחלוקת.

מחלוקות יכולות להיפתר ברגע: סכסוכים עלולים להימשך לנצח

נבחרת המגשרים העסקיים שלנו עומדת לרשותכם ומציעה גישור עסקי במחיר נגיש מאוד, ודאי לאור הברירה היקרה והמסורבלת. הסכם גישור עסקי אשר ינוסח בהשתתפות כל הצדדים למחלוקת נבנה על ידנו יחד אתכם בצורה שתעניק לכם מנגנון הן לפתרון האירוע והן לניהול של שאלות רבות שעשויות לצוץ בעתיד. גישור בעסקים פעילים צריך להיעשות בזריזות, במחיר הוגן ואטרקטיבי, על ידי אנשי מקצוע שגישור הוא התמחותם ובפרט יישוב סכסוך עסקי: זהו השירות אותו הענקנו באופן דיסקרטי לגופים מוסדיים ופרטיים רבים.

"אַל-נָא תְהִי מְרִיבָה בֵּינִי וּבֵינֶךָ": משאלה שקל להגשים

אנו חיים בעולם עסקי וכלכלי מפותח ומדי יום מקבלים החלטות רבות המשפיעות על מעגלים רחבים של אנשים וגופים בחיינו. מחלוקת על תשלום בין ספק ללקוח עשוייה להוביל לחדלות פירעון של אחד הצדדים: סכסוך עסקי בין שותפים עלול לעצור את פעילות השותפות ולגרום לצבירת הפסדים יומיים: סכסוך על רקע נדל"ן עלול להוביל לפינוי עסקים או משפחות, צווים דחופים זמניים מבית המשפט המחייבים התגוננות משפטית דחופה ויקרה ועוד. מצבים משפטיים מורכבים נוצרים בכל עת ושאלה פשוטה בין זכיין לגבי הסכם הזכיינות עלולה להיות תחילתה של מחלוקת ארוכה ויקרה המצוייה בנתיב של הסלמה.

משקעי הסכסוך פוגמים בשיתוף הפעולה ובמוטיבציה לעתיד

כאן אנו נכנסים לתמונה עם שיעור הצלחה גבוה במיוחד ביישוב סכסוך עסקי וגישור בעסק פעיל בזמן אמת, תוך כדי הקפדה על המשך ניהול תקין ומינימום פגיעה במעורבים – ללא תלות בזהותם או מעמדם. הימצאות במצב של סכסוך יוצרת סטרס רב ופוגעת בבריאות, זאת לרוב יחד עם פגיעה בהכנסות. בשוֹלֶם אנו מציעים שירותים מתקדמים גם בסכסוכים המשלבים דיני עבודה או סכסוכים פנים ארגוניים בין עובדים, הנהלה, דירקטוריון, וועדים ועוד, וגאים בתרומתנו לאורך השנים ליציבות ויחסי עבודה תקינים גם במקומות בהם היה נדמה כי התהום גדולה מכדי שגישור עסקי אכן יצליח לגשר על הפערים.

איך בפועל מגיעים אל הסכם גישור עסקי?

בבית שוֹלֶם לגישור נבסס שיחה שמטרתה יצירת הקשבה, אשר תוביל ליכולת לחשוב יחד בפתיחות, שכן הצדדים לסכסוך הם גם המבינים אותו לעומק: כמה ממנו מערב רקע כספי או חילוקי דיעות באשר לחזון העסק, על רקע אישי או בגין משקעי העבר ? רוב הסכסוכים מכילים רכיבים מכל הקטגוריות הללו. שיחה כנה מגיעה מהר מאוד לשלב בו מועלות הצעות פרודוקטיביות מצד הצדדים המעורבים בסכסוך לגבי אפשרויות שונות לפתרון: בשונה מפסק דין של בימ"ש, הסכם גישור הוא דבר שנבנה יחד ולא נכפה עליכם. הסכם כזה מתבסס על ההסכמות אליהן הגעתם בעצמכם. המומחיות שלנו תתבטא בסיוע ליצירת הדדיות וקשב בשיחה ובייסוד מנגנונים במסגרת כתיבת ההסכם כדי לסייע לכם להמשיך בעתיד משותף עם מגוון הזדמנויות, וביכולת להגיע להסכמה בשאלות שיצוצו בעתיד.

אנחנו לא בוחרים עבורכם את הסכסוך: אתם בוחרים לעצמכם את המגשרים.

הקפדתנו על מקצועיות, תום לב ודיסקרטיות מסייעת לנו לבסס אמון מלא.

אתם מוזמנים ליצור קשר בכל שאלה ובכל נושא, בכל עת.

 

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו...