גט

שוֹלֶם: הדרך הראויה אל הגט עוברת בגישור

נבחרת המגשרים במרכז הגישור שלנו הורכבה מאנשי מקצוע ממגוון תחומים, בדגש על עו"ד, פסיכולוגים ומטפלים מומחים בתחום המשפחתי. אנו מתמחים בסיוע לניהול תהליך גירושין באופן הוגן ומכבד, ללא "לקיחת בני ערובה" ובעזרת קשב והדדיות. עוד לפני שמגיעים אל הגט, הניתן בסופו של דבר על ידי בית הדין הרבני, אנו מסייעים בניהול התהליך בצורה שלא תוסיף צלקות בנפש, משקעים ושנאה.

גט - השלב האחרון בפרידה

גט הוא המונח המשמש ביהדות לתעודה מאת בית הדין הרבני המעידה על פרידה סופית ומוחלטת של הצדדים. עבור רבים, ההגעה אל בית הדין הרבני נתפסת כמאיימת אך כאן חשוב לזכור כיצד מגיעים אליו: אם ביה"ד הופך למכשיר במהלך סכסוך או אם מגיעים אליו מתוך הסכמה הדדית וביה"ד משמש להתרה של הקשר בפן הדתי. הגעה נכונה אל ביה"ד לקבלת גט מהיר צריכה לכלול הסכמה בין בני הזוג וכן הבנה של הנקודות החשובות לביה"ד על מנת להעניק גט.

דברו איתנו כאן:

  ניהול ראוי ומכבד של תהליך גירושין

  כולנו מכירים בני זוג שניהלו מלחמות מכוערות ויקרות אשר הותירו אותם פגועים וכואבים, את המשפחה והילדים מטולטלים ולעיתים מפורקים וזאת תוך עלויות נכבדות של שכירת עורכי דין (יקרים), מלחמת התשה משפטית שעלולה לערב מומחים (יקרים), חוקרים פרטיים (יקרים) פירוק שיתוף הפסדי ועוד. הגט כשלעצמו הופך לכלי נוסף במלחמה והיחסים עלולים להיוותר מקולקלים לנצח, תוך גרימת נזק מתמשך לילדים אשר איבדו אמון רב בתא המשפחתי.

  גט בעזרת גישור

  אנו מזמינים אתכם לתת למגשרים המומחים שלנו את ההזדמנות לסייע לכם להגיע יחד אל הגט, בצורה הכי פחות כואבת והכי פחות יקרה. ניסיוננו הרב בגישור משפחתי יאפשר לנו לייסד שיחה בינכם, לדבר באופן פתוח על כסף ומשמורת, מזונות ופירוק שיתוף במקרקעין – כחלק מכלל הנושאים בדרך אל הגט. אנו שמים דגש רב על מה שוודאי חשוב לכם מכל – רווחת הילדים המעורבים ולפיכך אנשי המקצוע הטיפוליים שלנו ירכיבו יחד עמכם תוכנית הורות משותפת שתאפשר לילדים תחושת יציבות וביטחון משפחתי גם כאשר המשפחה מתפצלת בין שתי דירות מגורים.

  כיצד מתנהל הגישור?

  לניהול תהליך גירושין מוקצים שני מגשרים או יותר מקרב נבחרת המגשרים שלנו. לרוב יהיה זה עו"ד ומגשר\ת מקצועי מהתחום הטיפולי\משפחתי על מנת לגבש הסכם גירושין ראוי והוגן, הסכם הצופה באופן רחב ככל שניתן את העתיד ומציע בתוכו מנגנונים ליישוב שאלות או מחלוקות שיעלו בינכם אם יהיו כאלה לאורך השנים. השילוב בין המגשרים מבטיח לכל אחד מהצדדים כי זכויותיו יישמרו, וכן יכול כל צד להיעזר בעו"ד מטעמו (באופן פרטי ולא דרכנו, שכן כמגשרים לעולם לא נוכל לייצג מי מהצדדים). עו"ד מטעמכם שיעבור על הסכם הגירושין יעניק לכם שלווה וביטחון נוספים.

  לסיכום

  מניסיוננו רב השנים, גישור בגירושין הוא הדרך המהירה ביותר לקבלת גט, לצד היתרונות הרבים והשמירה המלאה על טובת הילדים ומניעת הפסדים כספיים ניכרים בשל הגירושין. לעיתים ניתן לקבל גט גם מבלי שהגעתם להסכמות בכל הנושאים, וישנן ברירות נוספות עליהן נוכל להרחיב. כך או אחרת, השגת הסכם ואישורו בטרם הפנייה לקבלת גט היא הדרך העדיפה ואולי היחידה למצב של "גט בפגישה אחת".

   

  המגשרים שלנו ילוו אתכם עד קבלת הגט: לאחר גישור מוצלח והסכם גירושין מקיף, הגט ניתן ברוב המקרים בפגישה אחת בה מוודא ביה"ד הרבני כי הצדדים מבינים את ההסכם ונכנסו אליו במודעות מלאה וללא כפייה.

  רוצים לדעת עוד? דברו איתנו...

  תפריט נגישות