דף הבית
גישור גירושין
גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה

מהם "גירושין בהסכמה" ומה מיוחד במצב כזה?

גירושין הנעשים בהסכמה הנם תהליך בו כל צעד קדימה נעשה בהסכמת שני הצדדים, הסכמה הנסמכת על ההבנה כי צעד זה ישרת את טובתו של כל צד ובעיקר ישמור ויגן על האינטרסים המשותפים אשר בראשם ניצבת טובת הילדים.

במרכז שוֹלֶם לגישור הרכבנו נבחרת של מגשרים מוסמכים אשר מגיעים מהרקע הטיפולי-פסיכולוגי, סוציאלי, משפטי ופיננסי, אשר יחד יסייעו לכם להגיע להידברות כנה ופתוחה. פרידה יכולה להיות תהליך מכבד ומכובד שיחזק אתכם, יניח מסילות לניהול הנושאים המשותפים בעתיד וישמור על ערוץ תקשורת בו לא תהפכו לאויבים מרים לשארית חייכם, כפי שקורה במקרים רבים.

למי מתאים תהליך של גישור בעת גירושין?

בפשטות – למי שמעוניין להתגרש בצורה העדינה והפחות כואבת מכולן, בעלות נמוכה מאוד ועם מינימום מצבי סטרס, בביטחון שהסכסוך מצוי במסלול הופכי להסלמה ולא יינקטו במסגרתו צעדים שכל מטרתם היא פגיעה באחד הצדדים. לרשותכם ב'שוֹלֶם' מרכז לגישור יעמוד צוות של זוג מגשרים מומחים או יותר, אשר יחד עמכם יבסס שיחה פתוחה, יערוך סיעור מוחין ויסייע לכם להציע פתרונות לכל שאלה. ניסיוננו העשיר והיותנו מרכז המתמחה בגישור לימד אותנו כמה רבים הפתרונות האפשריים לכל מחלוקת, זאת בשעה שהסכסוך עלול לבלוע את המעורבים בו ולהותיר אותם בתחושה כי אין סיכוי לפתרון.

דברו איתנו כאן:

  מה כולל הסכם גירושין הנסמך על הסכמות הדדיות?

  הסכם גירושין בהסכמה דומה מאוד בכל סעיפיו לכל הסכם גירושין אך בשוני מובהק מפסק דין שנכפה עליכם, גירושין בהסכמה כשמם כן הם – ההסכם מבטא את ההסכמות אליהן אתם מגיעים בסיוע המגשרים שלנו, ובעיקר בהכוונה הדיונית שאנו מעניקים: שאלות שנסיוננו לימד כי יצוצו בעתיד מקבלות מכם כבר כעת מסלולים ומנגנונים להגעה להסכמות בצוותא: בשוֹלֶם אנו מתמחים בהגנה על הילדים המעורבים בגירושין ורגישים במיוחד לאווירה המלווה את התקופה המורכבת בה משתנה אופי התא המשפחתי, ולפיכך התמחינו בבניית "תכנית הורות משותפת" הממוקדת בטובת הילדים. תכנית ההורות שלנו מבטאת את כל היתרונות שאתם כהורים מביאים לעולמם ללא הפן המכאיב של מלחמה מיותרת בעת פרידה ויחסים עכורים בעתיד.

  מה האלטרנטיבה לגירושין בהסכמה?

  גירושין במלחמה. פשוט מאוד. כעורכי דין, מלחמות משפטיות בין בני זוג הן מצב המוכר לנו היטב. כמגשרים, הקוד האתי מחייב אותנו לעולם לא לייצג את מי מהצדדים ולכן מאפשר לנו שמירה על תום לב מלא, המקנה לנו את אמון הצדדים. היותנו ניטראלים והחיסיון המלווה את התהליך יסייע לכם לבסס את מידת האמון הנדרשת מהר מאוד, וכך למצוא את הערוצים הפתוחים בינכם, אשר לנו ברור שקיימים. האלטרנטיבה לפיכך היא מלחמה יקרה, המחייבת שכירת עו"ד ומירוצי ערכאות, לעיתים עלויות נוספות של חוקרים פרטיים או הליכים משפטיים דחופים, מומחים ומומחים שכנגד, דחיית דיונים וקרע עמוק המטלטל את כל המעורבים בו ומשפיע במיוחד על הילדים.

  לדעתנו אין אלטרנטיבה מעשית לגירושין בהסכמה, ואנו בטוחים שגם לכם ברור מדוע.

  האמינו שמהר מאוד נוכל לייסד תקשורת גם במקום ממנו חשתם שלעולם כבר לא יהיה חזור.

  שוחחו עמנו, העלו שאלות, בררו כיצד מגיעים באופן בהיר לקיום כלכלי מכובד בשני משקי בית מקבילים בינהם נעים הילדים באהבה, שמירה על מעמדכם כהורים המגדלים ילדים משותפים, יצירת מנגנוני הידברות ושיתוף פעולה לעתיד, הסכמה הוגנת על תשלומי המזונות ותשלומים אחרים ויצירת הסכם בהיר ורחב, המקיף את כלל הסוגיות הנחוצות כדי לצאת בשלום ובתחושת רווחה ממה שעלול היה להסלים ולהתכער.

  אנו מבקשים ראשית להרגיע את הקוראים ולהעניק לכם מעט ביטחון:

  למעלה מ-80% מהבאים אלינו לשיחה מסיימים עם הסכם גירושין בהסכמה: במהלך השיחות אצלנו אנו ממליצים לכל אחד מכם להיוועץ בעו"ד משלו אשר יעניק לו ייעוץ משפטי לקראת החתימה על ההסכם, וכך ישנו מנגנון מקצועי נוסף אשר ישמור על זכויותיכם: ניתן לצרף את עורכי הדין שלכם לשיחות אצלנו. נשוחח בפתיחות על כסף וחלוקת רכוש, מזונות וצורות שונות של משמורת, מגורים ותכנונים לעתיד – וכל נושא החיוני להגיע להסכם הדדי לשביעות הרצון המלאה של כל אחד מכם.

  רוצים לדעת עוד? דברו איתנו...

  תפריט נגישות